Aldatan Erkek Nasıl Tespit Edilir

Kişisel bakımına daha fazla özen gösterir: Hayatına yeni giren kişiye karşı özenli bir tutum sergilemek ister. Evden dışarı çıkarken dişlerini fırçalamaya üşenen eşiniz, ayna karşısında uzun vakitler geçirmeye başladıysa yada göbeğin erkek kası olduğunu düşünen sevgiliniz aniden spora ve rejime başladıysa, iş toplantıları artıyor ve sürekli dalgınsa biraz dikkatli olmanız gerekebilir.

 Sekse olan isteksizlik: Erkeklerin kendini ele verdiği yegane yerdir yatak odası. Sevişmeye ne kadar istekli olduğu size bu konuda ipucu verecektir. Duyduğu şehvette azalma yada çabuk bitirmeye çalışması bedeninin burada aklının başka yerde olduğunu gösterir. Sizinle birlikte olan eşiniz, sevgilisini aldattığını düşünecek ve suçluluk duyacaktır ama sizinle ilişkisini normalmiş gibi davranmak durumundadır. Bu ikilimde olan erkeğin, seks sonrası yakınlığı ve içtenliği size yardımcı olacaktır. Aklı ve kalbi başkasında olan erkek, size ne kadar içten sarılabilir ki?

Kredi kartı ekstresi ortadan kaybolur:  Yeni sevgiliye alınan hediyelerin izlerinin ortadan kaybolması gerek. Eve o olmadığı zaman gelen bir ekstre kabus olacaktır. Bu yüzden, eve zarfla postalanan bir ekstre yerine online ekstre talimatı verdiyse, arada bir maillerini kontrol etmekte fayda var.

Cep telefonunu saklar: Günlük yaşamda önemli bir yeri olan telefon, aldatmaya dair sinyalleri de çözmeye yarıyor. Sevgililerin isimlerini ya bir erkek ismi olarak yada ….. Hanım olarak kaydederler. Bununla iş arkadaşı görüntüsü vermeye çalışır. Genelde arama ve mesaj kayıtları temizdir. Evin içerisinde sürekli telefonunu kaybeden eşiniz, artık tuvalete bile cebinde telefonla gidiyorsa yada yanınızda rahatça yaptığı telefon görüşmelerini, artık uzaklaşarak yapmaya çalışıyorsa erkeğinize farklı bir açıdan bakmanızı öneririz.

Panik ataklar başlar: Uzman psikologlar tarafından yapılan gözlemlerde aldatan erkeklerin panik atak rahatsızlığına maruz kalabildiklerini söylüyor. Aldatmayla beraber haz ve güç duymaya başlayan erkek, yeni bir başlangıçla gelen tatlı heyecanın etkisine kapılır. Ancak bu zamanla kaygı ve sıkıntıya dönüşmeye başlar. Hayatında her şey normalken bu rahatsızlığa yakalanıyorsa, eşinizin durumunu daha yakından gözlemlemeye çalışmalısınız

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir