Temizlik Bizden Sorulur

Giysilerinizden Lıpstıck Çıkarmak Artık O Kadar da Zor Değil !
Youtube’ de en büyük ilgiyi gören videolar, makyaj eğitimi videoları ve saç yapımı için yapılan aramalarda beş milyondan fazla tıklanma mevcuttur. Bu hafta sizlere Lipstick gibi kozmetik ürünlerin temizlenmesi ve kıyafetlerden nasıl kolaylıkla çıkabileceklerini gösterdik..
Güzel bir günde kapı dışarı çıkmadan önce makyajınız henüz daha tazeyken kıyafetinizin o günkü enerjinize uymadığınızı düşünerek beyaz tshirt ile değişiklik yaptınız. Fakat o değişikliği yaptığınızda beyaz tshirtünüze istenilmeden de olsa kırmızı ruj lekesi oldu. Böyle bir durumda ne yapacağınızı sizlere bildiyoruz.. Bir kutu saç spreyi alın.. Evet yanlış duymadınız sadece bir kutu saç spreyi..
Yeni giymiş olduğunuz giysinizin leke olan yerine çok basit bir şekilde saç spreyini uyguluyoruz.. Sıkmış olduğumuz saç spreyini biraz bekledikten sonra, elimizle lekeli olan yeri ovalıyoruz.. Arada ki farkı sizlerde kendi gözlerinizle göreceksiniz.
Bu leke oldu bunu giyemem başka sefere deme derdine son ! Çok basit bir uygulama ile gününüze istediğiniz kostüm ile enerjik başlayabilirsiniz.
Bu basit uygulamayı nasıl yapıldığını görebilmeniz için sizlere video hazırladık.. Hazırladığımız videoyu izlemek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır..

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir