2014 Kısa Saç Trendlerini Sizler İçin Toparladık

Malum hava sıcaklıklarının epey bi artmasıyla beraber bayanların saç bakımında zorluk ve zahmet yaşadığını biliyoruz. Saçlarını kestirmeyi düşünenler için 2014 Kısa Saç Trendlerini bir araya topladık. Yüz tipinize uyabilcek saç modellerini modellerin yüz hatlarına ve saç kesimleri uyumuna bakarak sizde kendinizde bir fikir elde edebilirsiniz.

Dünyaca ünlü tasarımcı Coco Chanel “Eğer bir kadının saçlarını kestirmek gibi bir niyeti varsa aynı zamanda hayatını da değiştirmek eğilimini taşır” diyor. Bu yönden baktığımızda bir kadının saçlarını kestirmesi gerçekten de uzun bir karar aşamasından sonra yapılmış bir eylem olarak nitelendirilebilir. Çünkü kadınlar saçlarını uzun zahmetler içerisinde o derecede uzatmak için bayağı bir yol kat etmiştir. Bir anda kestirmek uzun süren bir pişmanlığa neden olabileceği için bunu uzun uzadıya düşünür ve saçlarını öyle kestirir.
2014 yazında kendine güvenen cesur kadınların kendi stilini yaratmaları için Vogue adlı kadın dergisinin enmoda saç trendlerini sizlerle paylaşıyoruz.

İşte 2014′ün en trend kısa saç kesimleri

The Feathered Pixie

kisa-sac-modelleri_2014

 

 

The Blunt Bob

kisa-sac-modelleri_2014-2

 

The Collar-Grazing Chop

kisa-sac-modelleri_2014-3

 

The Modern Bowl

kisa-sac-modelleri_2014-4

 

The Textured Crop

kisa-sac-modelleri_2014-5

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here