Düğün sezonu olan ilkbahar ve yaz ayları için artık yavaş yavaş başladığı dönemdeyiz. En güzel modellerle, En kaliteli ve şıklığın buluştuğu Pırlanta yüzük modelleri ile karşı karşıyayız. Sevdiğiniz, evlenmeyi düşündüğünüz o güzel insanın en özel ve en güzel pırlantaya layık olduğunu, en güzelinide sizin bulup ona takmak istediğinizi biliyoruz. Sizin için en zevkli, güzel pırlanta modellerini sizin beğeninize sunuyoruz. Pırlanta yüzüklerin yanı sıra, Küpeler, Bileklikler, Kolyeler ve birden çok kol saatine burdan ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişiye belkide alınabilecek en değerli ve anlamlı hediye tektaş yüzük modelleridir.Tüm kadınların hayallerinde mutlaka bir pırlanta yüzük modeline sahip olmak vardır, tektaş pırlanta yüzük almayı düşünüyorsanız size önerimiz atasay pırlanta yüzük modellerini mutlaka inceleyin, geniş model çeşitliliği ve her bütçeye uygun tektaş yüzük modellerine sahip olabilirsiniz.

Evliliğe adım atacağınız bu mevsimde mutluluk sizinle olsun, istediğiniz güzellikteki pırlantayı sayfamızda bulmanız dileğiyle 🙂

Zümrüt Kesimli Pırlanta Yüzük
zumrut-pirlanta-modeli

Kim Kardashian’ın zümrüt kesimli pırlanta yüzüğü çok konuşuldu. Tabi bunun ardından zümrüt kesim pırlanta yüzük daha çok tercih edilmeye başlandı. Oval ve zümrüt şeklinde kesilen pırlanta yüzükler aynı zamanda parmakları daha uzun gibi gösterebilir.

 

Tamtur Pırlanta Yüzük
tamtur-pirlanta-modeli

Evet tek taş pırlanta yüzükler hala kadınların hayalini süslüyor ama son zamanların tercih edilen bir başka pırlanta yüzük modeli ise tamtur pırlanta yüzük.

 

Damla Kesimli Pırlanta Yüzük
damla-kesimli-pirlanta-modeli

Damla şeklinde kesilen pırlanta tek taş yüzüklerin eski moda olduğunu düşünebilirsiniz fakat bu model yüzükler yeniden trendler arasında yerini alıyor. Evlilik yada hediye alışverişlerinizde feminen, zarif ve kendinizi prenses gibi hissettirecek olan damla kesimli pırlanta yüzük modellerine mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca renkli pırlanta yüzükler de farklı ve şık bir tercih olabilir

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here