Kaş Bakımı

Tüm bayanların hayallerini oluşturan bakımlı ve gür kaşlar için ihtiyaç duydukları araçları ve bakım ürünlerini sunmak için bu makaleyi yazmış bulunmaktayız..
Herhangi bir güzel kıza sorarsanız size şunu söyleyecektir: Bakımlı ve bir araya getirilen sırların hepsi kaşlarda. Doğru yapıldığında, yalnızca yüzünüzü değil, tüm tutum ve bakış açınızı değiştirebilirler. Aniden güne nasıl başlayacağınız konusunda daha fazla kendinize güveneceksiniz. Ve hiçbir bayan birbirlerinden farklı değildirler.
Aşağıda ünlü editörlerden derlediğimiz, çok ihtiyaç duyulan sonra kaşlarından öğrendiklerini paylaşıyorlar ve kaşların ne kadar iyi bakım yapıldıkça gür göründüğünü açıklıyor.

Amanda Murray, Tarz Editörü;
“Son zamanlarda bir makyaj röportajı sırasında kendim hakkında gerçekten endişe edici bir şey keşfettim. Görünüşe göre kaşlarım düzleşiyor. Bir şekilde bunu bilmiyordum çünkü aynaya baktığımda Kendimi kontrol ederken gözlerimi kaldırdım Aniden hepsi mantıklıydı ve tüm kaşlarımdaki güvensizlikler yerine oturduğunu şimdi şimdi biliyorum neden hep gözlerime tuhaf bir gölge atarak gözlerime sadık gözüküyordu, ve şimdi de kaşınızın doğal şeklini bilmek niçin önemli olduğunu biliyorum “dedi.

Kaş Bakımı İçin Gerekli Bakım Ürünleri: “Sorunun ne olduğunu öğrendiğimde kolay bir düzeltme olduğunu öğrendim. Tek ihtiyacınız olan şey bir ince bant yapmaktı. Cildinize yapışmadan saçlara zarar vermemek için ve kesin bir ipucuna ihtiyacınız var. Üstten başlayın ve şeklin sonucunu kontrol edebilmeniz için cımbızla yolunuzu aşağı indirin. ” Böylelikle istediğiniz kaş modeli ortaya çıkmış olacaktır.

Yeni bulmuş olduğu Teknik; “Öncelikle, istenmeyen kılları cımbızla almaya başlıyorum. Sonra, ince bir bant oluşturmak için kaşımın kuyruk kısmını inceltiyorum ve bazı eklenen yükseklik için kaşlarımın geri kalanını tamamen boş bırakıyorum. Son olarak, yansımamdaki ilerlememi takip ediyorum – istenen efekti oluşturup oluşturmadığımı görmek için yavaş yavaş ilerliyorum böylelikle ancak işe yarıyor.. ”
“Kaşlarınızın doğal şeklini bilmek önemlidir.”
Sonuç: “Günlük rutinde yaptığım bu farkın ne olduğunu açıklayamıyorum bile. O kadar mükemmel gözüküyorlar ki.. Kaşlarımı ürünle şekillendirmek için daha az zaman harcıyorum ve sabah makyajımdan yaklaşık beş dakika çaldı. Artı, çok daha fazla fotojenik hissettim Ve kaşlarımdan ötürü kendimi kalabalık ortamlarda daha fazla özgüvenli hissetmemi sağladı. ”
Murphy Maroney, Yardımcı Editör;

Kaşlarının Bakımı : “Nedense, kusursuz kaşlar elde etmek için büyük bir prodüksiyona ihtiyaç duydum. Kaşlarımı şekillendirmeye gittiğimde, ne kadar az ürün kullanılarak bakım yapıldığına şaşırdım.
Gerekli araçlar: “Cımbızlara, fırça ve makaslara ihtiyacım vardı. Bu araçlar benim güzellik kitimde eksikti, ancak şimdi bunlar zorundalar. Kaşlarımı, şekillendirmemde yardımcı olurken, makas bana çabucak düzeltilmemde yardımcı olur ve kaşlar konusunda baya etkili bir gereç.”

Yeni tekniği: “Gerçekten inanmak, sabır ve hassaslıktı. Aynı zaman, cımbızlarla zamanınız birleştirdiğinizde, istediğiniz şekli kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Evde kaş bakımı Her zaman bana öyle korkutucu geliyordu, ama aslında yalnızca birkaç dakika sürüyor, artık bir güzellik profesyoneli gibi hissediyorum! ”
“Güzel Kaşlar İçin; Gerçekten inanç sabır ve hassasiyetti.”

Sonuç: ” Kaşlarınızı bakımsız bırakmayın .Ve şeklin bir noktaya geldiğinde, uzun vadede daha az bakım gerektirdiğini asla unutmayın. Kaşlarımı görmezden gelmenin yol olmadığının farkına vardım ve onlara iyi davranmak için zaman ayırdığımda, Büyük bir fark yaratmış oldum. ”
Carrie Carrollo, Asistan Editör;
Kaşlarının Bakımı: “Kendimi güzel anlayışlı görüyorum, ama kaşlar hiçbir zaman beni ilgilendiren bir şey değildi; Kaşlarımı yılda iki kez baktırırdım. Kaş bakımı yaptırdığım zamanlar epey bir vakit kaybı yaşadığımı düşünüyordum ve sevmiyordum. Ama artık öyle değil, yeni teknolojiden yararlanarak kullanılan malzemeler kaşları olduğundan daha dolgun ve doğal göstermeye yetip ve artıyor. “

Kaş Bakımı İçin Gerekli Araçlar; “Sizlere yakın ve işini profesyonel yapan kaş danışmanı, cildinize uyumlu bir cımbız olduğunu fark ettim.”
Yeni Tekniği: “Muhteşem kaş uçları yaratmak için daima bir çift cımbız olmasından emin olabilirsiniz. Kaşlarımda herhangi bir rötuş yapmak istediğim zamanlarda makyaj çantamda her zaman cımbız taşımaktayım. Ve her aynaya baktığımda yüzümü sanki kusursuz hissediyormuşum gibi hissediyorum.. “
Ve Sonuç : “ Kaş bakımım bittiğinde kendimi daha çok sevdim ve güvenli hissettim. Her giydiğim kıyafetin üzerimde farklı duruyormuş gibi bir hava kattı bana.. Kendime güveniyorum en önemlisi kendimi seviyorum ve kendimi güne hazır hissediyorum.”

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir