Yaz ayı geldi ve yazın en gözde aksesuarlardan biri kuşkusuz küpelerdir. Klasik tip küpelerin dışında farklı bi tarz modeli ile sizlerin karşısındayız. Ear Cuff nedir, bu tip küpeler nedir. Sizler için toparladık, yazdık bu moda’yı beraber bakalım nedir,ne değildir.

Kulakları süsleyen en modern aksesuarlardan biri olan ear cuff küpelerin, birkaç sezon önce bu kadar popüler olacağını kestirmek zordu. Çünkü bu trend ilk uygulanmaya başladığında klasik küpelerin aksine daha dikkat çekici olduğu için cesaret isteyen bir seçim olarak görülüyordu. Artık durum daha farklı ve ear cuff küpelere çoktan ısındık bile 🙂 Ear cuff küpe benim de çok sevdiğim ve kulakta çok şık durduğunu düşündüğüm bir aksesuar. Bugün size yazın daha bir hevesle takılan bu aksesuardan bahsetmek ve aynı zamanda sevebileceğiniz ear cuff modelleri göstermek istiyorum.

 quqla-ear-cuff-modelleri-600x600

Benim en beğendiğim modeller arasında taşlı ve sallantılı ear cuff modelleri yer alıyor. Mesela bu görseldeki küpe gibi. Buradan göz atabilir ve satın alabilirsiniz.

ear-cuff-modelleri-2-600x901

ear-cuff-modelleri-3-600x722

Ear cuff küpeleri günlük kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi taşlı zarif modelleri tercih ederek gece kıyafetlerinizi bile tamamlayabilirsiniz 🙂 Saç modeli seçimi nasıl olmalı derseniz, toplu saç modelleri ile ear cuff küpenizi ortaya çıkarabilirsiniz. Ama benim fikrim açık bırakılmış ve saçın bir tarafı kulağın arkasına atılmış olan saç modelleri bu aksesuar ile harika bir şekilde bütünleşiyor.

quqla-ear-cuff-modelleri-2-600x600

Daha sade modellerden hoşlananlar için yapraklarla süslenmiş olan bu ear cuff modelini önerebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here