Makyajım Aktı!

Bir çok kadının ortak sorunu makyajlarının uzun saatlere kadar dayanmaması. İş yerinde ya da dışarıda makyajınızı tamamen silip baştan yapmak zaten mantık dışı! Peki çözüm ne? Çözüm aslında çok basit; kulak pamuğu. Makyaj temizleyicinize batıracağınız bir kulak pamuğuyla sadece makyajınızın akan yerlerini temizleyerek tekrar canlanmış hissi uyandıracaksınız

Göz Kalemim Hep Akıyor!

Bu sorunu yaşayan o kadar çok kadın var ki! Sırf bu yüzden kalem sürmeyi bırakan veya sadece eyeliner kullanan kadınlara bir tavsiyemiz var. Göz kalemini uygulamadan önce gözlerinize biraz pudra sürün ve kaleminizi yaklaşık on beş dakika buzlukta bekletin. Bir de şimdi deneyin!

Saçlarım Parlamıyor!

Saçınızı yıkayıp kuruttuktan sonra saç fırçanızın üzerine bir miktar saç spreyi sıkmaya ne dersiniz? Saç spreyinin verdiği muhteşem parlaklık, saçlarınızı katılaştırmadan şekillendirir. Böylece hem hacimli hem de parlak saçlara sahip olursunuz.

Saçım Yağlandı!

Saçınızı yıkamaya zamanınız yoksa ve saçınızın yağlı görünümünden pratik bir yolla kurtulmaya ihtiyacınız varsa, çözüm pudrada. Kalın bir makyaj fırçanızı toz pudraya bulayıp saç diplerine uygulayın. Gördüğünüz sonuca çok şaşıracaksınız!

Kirpiklerim Dümdüz!

Kirpiklerinizi kıvırmak istiyorsunuz fakat kalıcı bir sonuç elde edemiyorsunuz değil mi? Merak etmeyin, bir çok kadın bu dertten muzdarip. Kirpik kıvırıcıyı zaten kullanıyor olabilirsiniz, peki kullanmadan önce ısıtıyor musunuz? Fön makinası ile ısıtacağınız bir kirpik kıvırma aleti size büyüleyici bakışlar katar, unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here