Sıcak yaz günlerini parmaklarınızla neşe,güzellik katın. Quqla Yüzük modelleri sokaklarda, avmlerden çeşitli yerlerde satılmakta. Siz hala Quqla yüzükler nedir bilmiyorsanız sizler için açıklık getirdik bilgi ve resimlerle karşınızdayız.

Belki de ince uzun parmaklara daha çok yakıştırdığımdan olsa gerek aksesuar olarak yüzük kullanmayı fazla tercih etmiyorum ama yüzüklerin son zamanlardaki popülerliğini de görmezden gelemiyorum. Üstelik parmaklarımızı süslemek için eklem yüzüklerinden, tırnak yüzüklerine, şövalye yüzüklere kadar birçok farklı yüzük modeli bulunurken 🙂 O yüzden bugün yüzük sever okuyucularıma QUQLA üzerinden seçtiğim yüzük modelleri ile birkaç tavsiyede bulunmak istedim.

1

Takı modellerinde sıkça kullanılan kanat figürü biz kadınların her zaman ilgisini çekmeyi başarmıştır. Belki de masumiyeti çağrıştırdığı için kullanmayı seviyoruz. Kanat figürlü ve taşlı bu yüzüğe hemen buradanulaşabilirsiniz.

2

Bu sezon severek kullanabileceğiniz yüzük modelleri arasında ikili set yüzükleri sayabilirim. İki yüzükten birinin eklem yüzüğü olarak tasarlandığı bu yüzük setlerinin parmakta duruşu çok şık bence. Bu ikili yüzük modelini burada bulabilirsiniz.

3

Peki ya tırnakların hemen üzerine takılan tırnak yüzükleriyle aranız nasıl? Chanel defilesinde kullanıldıktan sonra daha fazla tercih edilmeye başlanan bu yüzük modeli dikkatleri parmaklarınıza çekmenin bir diğer şık yolu. Ne kadar kullanışlı olduğu tartışmaya açık ama çok hoş bir aksesuar olduğunu düşünüyorum ben. Bu yüzük modelini sevdiyseniz hemen buradan bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here