Sevgiliniz Yoksa

14 şubata çok az kaldı. Hala bir sevgiliniz yoksa işte size sevgili bulma rehberi.

İlk olarak tanıdığınız bütün arkadaşlarınıza bir mesaj atın ve kendinize harika bir erkek aradığınızı, sizi akıllarının bir köşesinde bulundurmalarını söyleyin. Ne de olsa her an size uygun biriyle tanışabilirler.

Öğlen yemeklerini işyerinde yemek yerine  kalabalık bir restorana gidin. Yakışıklı bir erkeğin yakınlarına oturun ve onunla göz teması kurmaya çalışın.

Facebook ya da Twitter gibi community sitelerine katılın ve okuldayken tutkun olduğunuz erkekleri bulun. Onlara mesaj atın ve okuldan birilerini ararken tesadüfen onların profillerine rastladığınızı söyleyin. Laf lafı açacaktır!

Parka ya da benzeri alanlara gidin. Bu gibi yerlerde bisikletiyle gezen ya da hayvanlarını gezdirmeye çıkaran insanlar çoktur. Köpeğini dolaştıran bir yakışıklının yanına gidip köpeğini sevmek için izin isteyebilirsin. Erkekler samimi kızlardan hoşlanır.

Son olarak işten eve dönerken, daha önce hiç uğramadığınız bir kafeye uğrayın ve gözünüze kestirdiğiniz biriyle sohbet kurmaya çalışın… Çünkü yeni olduğunuz yerlerde daha cesaretli olursunuz.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir