2014 Yelek Kombinleri

Yelekleri iç ya da dış giyim olarak, gündüz ya da gece, iş ya da parti ortamında kısaca her zaman her yerde kullanabilirsiniz.

1- Balıkçı yaka kazaklarınızla kombinleyebilirsiniz ya da tişörtlerinizle modaya uygun bir hava yaratmak için triko, deri hatta kürk olanlarını tercih edebilirsiniz.

2- Resmi bir hava yaratmak için yelekleri özel dikim gömleklerle kombinleyebilirsiniz. ayrıca etek ve pantolonlarınızın üzerinde’de rahatlıkla kullanabilirsiniz; öyle ki bazı yelekler tek başına bile giyilebilir. kotlarınızla’da kombinleyebilirsiniz.

3- Bazı yelekleri ise başlı başına tasarımlar olarak ele alabiliriz; püsküllü, dantel detayları olanlar, payetliler, zımbalılar ve değişik düğmeliler vs vs… Böyle bir yeleği sade ve basit bir tişörtle, bluzla ya da çok düz daracık mini bir elbiseyle kombinleyebilirsiniz.

4- Modaya uygun bir yeleği içine bir atletle gündelik olarak yazın kullanabilirsiniz ama göğüs ortasından atletinizin görülebileceği bir model seçmelisiniz. Kış günlerinde ise tişörtü tercih edebilir, üzerine giyeceğiniz hırka ya da ceketlerle soğuklardan sizi koruyabilir.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir