2015 Sonbahar Kış Renk Trendleri Neler

Her yıl olduğu gibi yeni bi sonbahar-kış sezonu için yeni moda trendleri şekil almakta. Bu Moda trendlerinin şekil almasındaki en büyük rolde, yeni renk trendleri. Moda ve renk trendleri birbiriyle bağdaşan, kontrollü bi uyum içerisinde giden ikili. Yeni sezonun modasını, Yeni renkler, renk trendleri belirler.her zamanki gibi gelecek sezon şekillendirmek için ilk izlenimlerimizi renklerden alıyoruz. İşte karışınızda Sonbahar / Kış 2015 sezonun renk trendleri;

Prime

winter2015colors-prime1
Moda tahmin ajansı ISPO Textrend sonbahar / kış 2015 sezonu için ana renk paletini keskin renklerden oluşacağını bildirdi. Siyah, kış güneşi ve alp mavisi ile bilikte ateş turuncusu ve köknar koni kahverengi. Ana renkler içindeki parlak olanlar modern uygulamalar için ya da yaşlanma ektisini azaltmak için kullanılabilir. Sezonun yeni uydu renk paletleri ise ilhamlarını doğal kaynaklar ve insan yapımı dünyadan alıyor. Aktif giyim sektörü ile hormonik bir bağlantı sağlayacağına eminim.

Prime renk paletinin yanında 4 tane uydu palet bulunuyor;

Hyper.

winter2015colors-hyper2

Bu palette koyu ve parlak renkler mevcut. Neon renkler paletin yapay berraklığı paleti yep yeni bir boyuta taşıyor.

Mineral Matrix.

winter2015colors-mineral-matrix3

Doğa ve estetik tonlardan ilham alan bu palette mineral ve metalik renkler bulunuyor.Özel parlak titanyumdan renkli metalik renkler siyah oniks’e karşı

Weathered.

winter2015colors-weathered4

Bu palet rüzgarda savrulan funda yapraklarından kelp yeşiline, olgun gül pembesinden sağlam kaya rengine bir kış harikalar diyarından ilham alınmış renkler barındırıyor.

Phantom.

winter2015colors-phantom5

Phatom paleti pastel tonları yapay bir ışık filtresinden geçiriyor Sepia ve karamel tonlarının ilhamını Mars atmosferinden alıyor.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir