Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Bayanlar kıyafet seçimi yaptıktan sonra ilk olarak ayakkabı tasarımlarına dikkat etmektedirler. Kıyafeti tamamlayan bu seçim kesinlikle çok dikkatli seçilmeli ve modern çizgileri taşıması şarttır.

Ancak yüksek topuklu giymekten vazgeçmeyen kadınlar için muhteşem bir tasarım olan ve son yıllarda oldukça yoğun şekilde kullanılan dolgu topuk ayakkabı modelleri görenleri hayran bırakmaktadır. Son derece şık tasarımı olan bu ayakkabıları giymek her ne kadar ayakta şıklık yaratıyorsa bir o kadar da rahatlık sağlayarak huzur vermektedir.

Sizde topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyenlerden ya da topuklu ayakkabı giyemeyenlerden iseniz; dolgu topuk ayakkabı modellerini seçerek rahat bir şıklık elde edebilirsiniz. Yaz aylarında hasır modeller, özel günlerinizde süet, deri gibi birçok tasarımların bulunduğu bu ayakkabılar artık kadınların gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır.

Üzerinde çiçek motifleri, aksesuarlar ile oldukça dikkat çeken ayakkabıların kullanışı sayesinde giymek çok keyifli gelmektedir. Ayak bileğinden bağlanan ipler, atmalar arkası açık ya da kapalı olan birçok tasarımın bulunduğu dolgu topuklar herkesin gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır.

Yorumları Görüntüle

1 yorum

  1. melike dedi ki:

    ben çocuk ayakkabısı diye yazdım.bayan çıktı.şikayetçiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir