Blazer Bayan Ceket Modelleri

Sonbahar, kış, ilkbahar, yaz sezonların yani her mevsim kadınların modası olan blazer ceketler 2014 yılında da modasını bizlere sunuyor. Sizler için 2014 blazer bayan ceket modelleri hazırladık.

2014 yılında blazer ceketlerin kesimler ve renkleri ilgili kısaca bahsetmek istiyorum. Blazer ceket modelleri kısa kesimleri ve uzun kesimleri ile geçtiğimiz senenin tasarımlarını yansıtıyor.
Bu sene renkleri bol olan blazer ceket modelleri tercih edilecek diyorum çünkü sarı, yeşil, kırmızı, pembe ve her rengin olduğu bir konu ile baş başayız.

Evet hanımlar bu blazer ceketleri be ile kombinlenir birazda ondan bahsedelim. Özellikle spor kesime hitap eden blazer ceketler, şortlar, pantolonlar, baskılı bluzlar ile harika uyum içerisinde olur.
Ayakkabı da nasıl tercih yapmalıyız tabi ki de topuklu modeller olmalıdır ve son olarak takı modellerinde renkleri bol olan kolyeler ve bileklikler kullanmanızı tavsiye ederim. Lafımı burada bitirerek sizleri en güzel ve en şık bayan blazer 2014 ceketleri ile yalnız bırakıyorum.

Blazer 2014 Bayan Ceket Modelleri

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir