Burcunuza Göre Giyinin

İnsan yaşamında belirleyici bir rol üstlenen astrolojinin modayla değerlendirilmesi sonucu burçlara göre giyim tarzları da ortaya çıkıyor.

Burçlara göre giyim tarzları

Astrolojinin ikili ilişkilerden modaya, sağlıktan yaşam tarzına kadar pek çok alanda belirleyici olduğuna inanılır. Moda ve astroloji konusunda çalışma yapanlar, burçların karakteristik özelliklerini giyim tarzlarına yansıtmanız da mümkün olduğunu belirtiyor.

Hangi burç sade, hangisi süslü, hangisi sportif?

Kimi renkleri tercih eder elbiselerinde kimi sadeliği, kimi aksesuarsız dışarı çıkmaz kimi kıyafetiyle ön plana çıkmak ister. Peki, siz tercihinizi hangisinden yana yaparsınız? İşte burçlara göre giyim tarzını belirlemek isteyenler için bazı ipuçları…

Koç burcunun giyim tarzı

Kırmızı, pembe ve kahve tonları, koç burcunun hırs, liderlik gibi özelliklerini ön plana çıkarmak için uygun renkler. Giysi seçiminde canlı renkler tercih edilmeli. Koç burcu kadınları moda alanında da öncü olmaya adaydır, bu nedenle alışılmışın dışında tasarımlar deneyebilirler. Kıyafetler, öne çıkan canlı renkler ile onlara eşlik eden daha küçük parçalardan oluşmalı, aksesuarlar vurgulanmak isteneni ön plana çıkarmalı.

Boğa burcunun giyim tarzı

Boğa burcu için ideal giyim tarzının anahtar sözcükleri minimalist ve elittir. Seçkin zevkleri olan boğa burcu kadını, giyiminde kaliteden asla ödün vermez. Bununla beraber gösterişe de kaçmaz. Trend olanın değil eskimeyenin peşindedir. Klasik veya smart casual gibi tarzlar bu burca uygundur.

İkizler burcunun giyim tarzı

İkizler burcu kadının değişmez ve enerjik bir stili vardır. Gençlik yıllarından beri giymeye alıştığı rahat ceketlerden, kot pantolondan ve tişörtlerden vazgeçmez. Doğal ve spor bir tarz, ikizler burcunun dinamik karakterini yansıtmak için birebirdir. Çizgili, baskılı parçalar tercih edilebilir. Sembolik değeri olan çeşitli aksesuarlar ikizler burcunu temsil eden öğeleri oluşturur.

Yengeç burcunun giyim tarzı

Yengeç kadını için uygun renkler yeşil, haki, kahve ve siyah tonlarıdır. Giyim tarzında kontrastlardan veya yakın tonların uyumluluğundan yararlanmak mümkündür. Doğal materyallerden üretilmiş sade giysiler, kıyafetlerinde düzene ve temizliğe önem veren yengeçler için ideal olacaktır. Yuvarlak kesimli giysilerin oluşturacağı yumuşak etki, yengeç burcunun özelliklerinin dışa da yansımasını sağlar.

Aslan burcunun giyim tarzı

Aslan burcu kadını parlak, vurgulu ama göze de batmayan renklerle kendisini iyi ifade edecektir. Altın sarıs

Yorumları Görüntüle