Deri bileklikler çağımızın aksesuarlarından en şık ve en tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Bazı parçaların kullanımı her sezon mümkün olup her tür kıyafetle bütünlük göstermektedir. Uyum sağlayan ve her sezon kıyafetine yanınızda bulundurmak istediğiniz Deri bileklikler günlük kombinlerlede severek kullanılan aksesuarlardandır. Deri bilekliklerin zincirli, taşlı veya metal süslemeli modelleride yüksek derecede popülerliğini korumaktadır.

xquqla-deri-bileklik-600x407.jpg

Benim tercih ettiğim ve bileğe en çok yakıştırdığım deri bileklik renkleri siyah, taba yada kahverengidir çoğunlukla. Mesela Quqla’da gördüğüm bu siyah deri bileklik hem sade hem de şık bir tasarıma sahip. Birçok farklı tarzda kombini tamamlayabilecek bir model. Siz de beğendiyseniz hemen buradan ulaşabilirsiniz.

xderi-bileklik2-600x450.jpg

Saydığım klasik renklerde, kombinlenmesi kolay deri bilekliklerin dışında renkli deriden yapılma modeller de özellikle içinde bulunduğumuz bu yaz sezonunda büyük ilgi görmekte. Bileklerim rengarenk olsun, yazın enerjisini yansıtsın derseniz kırmızı, mavi, pembe vb. renkli deri bileklik modelleri tercih edebilirsiniz.

deri-bileklik

Peki ya deri cuff bilekliklere ne dersiniz? Bilekleri süsleyebilecek en şık aksesuarlardan biri olduğunu düşünüyorum ben. Söz konusu deri olunca yazın kullanımının sizi rahatsız edeceğini düşünebilirsiniz tabi ki. Bu durumda deri cuff bileklik yerine daha ince bilekliklere yönelmenizi öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here