Deri Tayt Kombineleri

Deri Tayt Kombineleri 2014 başlığı altındaki koleksiyonumuzu mutlaka görmelisiniz. Bu yılın kış modasını yine deri taytlar oluşturacaktır. Soğuk havaların tekrar geldiği bu günlerde deri taytların kullanımı hem çok rahat hem de şık bir görüntü oluşturmanıza sebep olacaktır. Ayrıca deri tayt modellerinin soğuk havalarda tercih edilmesinin bir başka sebebi ise soğuk havayı vücudunuza geçirmediğinden ötürü daha rahat ve sıcak hissedeceksiniz kendinizi.

Eğer deri taytları nasıl kombinleyeceğinizi merak ediyorsanız bu yazımı mutlaka okumalısınız ve de galerimizdeki fotolara bakmalısınız. Deri bir tayt giydiğiniz zaman mutlaka üzerinize tunik tarzı yada salaş hırkalar giymelisiniz. Vücut ölçülerinizi belli ettiğinden dolayı buna dikkat etmenizde fayda var. Yada gömlekle yapacağınız kombinde tüylü bir hırka ile de şık bir görüntüye kavuşmanız mümkün.

Ayakkabı seçiminizde ise mutlaka çizme ya da deri bot giymelisiniz kot bir ceketle ise deri tayt harika bir görüntü oluşturmaktadır. Tabi seçimlerinizde bizim fikirlerimizi almanız sizlere daha da avantaj kazandıracaktır. Derinin dezavantajlarına gelince dikkatli kullanmanız gerektiğidir. Yani yazın beyaz pantolon ne ise kışın da deri odur. Kullanımı konusunda dikkatli olmanız size fayda getirecektir.

Deri Tayt Kombineleri 2014

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir