Pullu Payetli Etek Modelleri

Etekler, biz hanımların beğenerek giydiği giyim ürünlerinin başında gelmektedir. Her yaştan bayan, hatta, genç kızlar ve küçük kız çocukları da etek modellerini severek kullanmaktadır. Kalem etekler, bol modeller, dökümlü kesimlere sahip etekler dahil, mini, maksi ve diz boyunda etek modelleri, markaların koleksiyonlarında her sezon bulunmaktadır.

En beğenilen modellerin başında ise pullu payetli etek modelleri gelmektedir. Özellikle abiye kıyafetler olan tasarlanan pullu payetli etek modelleri, birçok farklı model, kesim ve renk seçeneğinde hazırlanmaktadır. Bu modelleri, akşam davetlerinde, düğün, mezuniyet, nişan gibi özel gece ile kutlamalarda rahatlıkla giyebilirsiniz. Pul malzeme, tek tek işlenen özel boncuklardır.

Bu ürünlerin birçok farklı modelini eteklerde işlemeli olarak görebilirsiniz. Payet ise parlak kumaşlar anlamına gelmektedir. Pul ve payet malzemenin birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Siyah, beyaz, altın ve gümüş rengi, fuşya, mavi, yeşil gibi renkler ön plana çıkmaktadır. Zevkinize göre uygun renk seçeneğinde hazırlanan modeli kendiniz için seçebilirsiniz.

Pullu ve payetli etek modellerinin daha az malzemeyle hazırlanan çeşitlerini günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Yoğun malzeme içeren modelleri akşam kullanımı için daha uygundur.
Pullu Payetli Etek Modelleri

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir