Kabarık gelinlik modelleri

2014 kabarık gelinlik modelleri gelinlerin en çok aradıkları başlıklar arasında yer alarak karşımıza çıkıyor. Birçok gelinlik modeli arasında her yıl oldukça trend olan bu tasarımlar yeni sezonda da oldukça iddialı görünüyor. 2014 modası gelmeden koleksiyonlar pazarda ki yerini bir bir almaya başlarken yine dikkatleri en fazla çeken gelinliklerkabarık gelinlik modelleri oluyor diyebiliriz.

Birbirinden güzel kabarık etekleri ile dikkatleri üzerine çeken gelinlikler özellikle genç kızların en çok beğendiği modeller arasına giriyor diyebiliriz.

Kabarık etek gelinlik modelleri 2014 modasında ki yerini alırken detayları ile de ön plana çıkmıyor değil.

Özellikle straplez detaylar 2014 modasında en çok ilgiyi görecek olan modeller diyebiliriz. 2013’ün moda da son demlerini yaşadığı bugünlerde birçok ünlü gelinlik markası koleksiyonlarını güçlendirmeye devam ediyorlar.

Koleksiyonlara göz attığımızda da en fazla dikkat çeken tasarımlar straplez kabarık gelinlik modelleri oluyor.Birbirinden farklı onlarca modelin yer aldığı koleksiyonlarda ilgi ve alakayı birçok çeşit çekiyor diyebiliriz.

Peki, bu modeller hangi markaya ait diye sormuş olan ziyaretçilerimiz için ise; Vakko, Akay, Pronovias gibi markalar bu alanda lider pozisyondalar diyebiliriz.

Eğer sizlerde 2014 modasında ön plana çıkmış olan birbirinden güzel 2014 kabarık gelinlik modelleri arıyorsanız hemen sizler için hazırlamış olduğumuz resim galerisine göz atabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir