Kısa gelinlik modelleri

2014 kısa gelinlik modelleri bayanların en çok dikkatini çeken tasarımlar arasında yer alarak karşımıza çıkıyor. Özellikle ünlülerin gelinlik modelleri olarak karşımıza çıkan bu tasarımlar ile şık ve estetik görüntüler yakalayabilirsiniz.

Son zamanlarda oldukça fazla karşımıza çıkmakta olan bu tasarımlar birçok gelin adayının hayalleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Özellikle genç kızlar için gelinlik modelleri arayan ziyaretçilerimiz için önermekte olduğumuz bu tasarımlar ile yepyeni, şık ve estetik resimleri sizlerin beğenisine sunarak sizlere bu konu da şık seçimler yapmanız için yardımcı oluyoruz.

Eğer sizlerde 2013 kısa gelinlik modelleri seçimlerini merak ediyor ve yılın modasında öne çıkarak trendler arasına girmekte olan modelleri merak ediyorsanız hiç düşünmeden sizler için özenle seçip hazırlamakta olduğumuz modellere göz atabilirsiniz. Son zamanların en fazla beğeni toplayan bu koleksiyonunda birbirinden şık ve zarif tasarımlar sizleri bekliyor.

Genç kızların rüyası haline gelen 2014 mini gelinlik modelleri geçtiğimiz günlerde tanıtılarak gelin adaylarının beğenisine sunuldu diyebiliriz. Son zamanlarda oldukça şık ve zarif tasarımlar ile karşımıza çıkan moda tasarımcıları koleksiyonlarını hazırlarken yılın en moda seçimlerini yine bayanların beğenisine sunarak son zamanların en harika 2014 kısa gelinlik modellerine imza atıyorlar.

Eğer sizlerde bu seçimlere göz atmak istiyor ve geçtiğimiz moda yılının gelinliklerini merak ediyor ve aynı zamanda düğün hazırlıkları içerisinde 2013 kısa gelinlik modelleri tercih etmek istiyorsanız sizler için en güzel modelleri seçtiğimiz resim galerisinde çok şık ve eğlenceli resimlere göz atabilirsiniz. İşte o birbirinden güzel ve göz alıcı kreasyonlar..

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir