Havaların kendini gösterdiği zamanlardayız, sıcak havanın beraberinden açık kalan bilekler, boyun gibi bölgeleri çeşitli aksesuarlarla doldurma çabası takı çılgınlığına zemin hazırlamakta. Bilekleri süsleyen takı modelleri arasında şahmeran bileklikler moda. yüzük ve bilekliğin bi arada bulunduğu şahmeran bileklikleri tek başına kullanılabileceği gibi , bileklik ve saat ile birliktede gayet şık bir görünüm yakalınabiliyor.

sahmeran-bileklik-2

Şahmeran bilekliklerde sade tasarımlar daha fazla ön plana çıkıyor. Tıpkı bu bileklik modelinde olduğu gibi.QUQLA üzerinden ulaşabilirsiniz.

sahmeran-bileklik-3

sahmeran-bileklik-4

Sade şahmeran modelleri ile zarif bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi eğer dikkat çeken aksesuarlar kullanmaktan çekinmiyorsanız daha iddialı şahmeran bileklik modellerini de deneyebilirsiniz.

sahmeran-bileklik-5

sahmeran-bileklik-6

Şahmeran bileklikleri günlük kombinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Uçuş uçuş elbiselerle ve hatta daha süslü modellerini gece davetlerinde bile takabilirsiniz.

Ben şahmeran bilekliklerin eli oldukça zarif gösterdiğini düşünüyorum 🙂 Sizin düşünceniz nedir, şahmeran bileklik modasına siz de uyacak mısınız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here