Sonbahar Kış Eşarp Modelleri

Kapalı modasını yakından takip eden kadınların olduğunu biliyoruz. Özellikle genç kapalı kızlar eşarplara çok önem vermektedir. Bu modeller bu sene de sezona damgasını vuracak. Herkesin kapalı modasında eşarpların ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Kış eşarplarının en önemli özelliği kalın olmasıdır.

Kalın eşarplar kışın soğuğundan ve rüzgarın dan kadınları korumaya yardımcı olmaktadır. Bu şekilde kadınların şıklığını tamamlamak için son moda eşarpları takması yeterlidir.

2013 2014 sonbahar kış modasında eşarplar da renkli. Renkli eşarplar ise daha çok gülkurusu, gri, sütlü kahve gibi renklerdir. Bu renkler ile ortak bir eşarp yapılması ise adeta her kıyafet uygun bir eşarp ortaya koymaktadır.

Sizler de eğer her kıyafetinizle uyumlu bir eşarp istiyorsanız özelliklede dışarıda takılmak için bir eşarp, bunun için son sezon eşarplarına bakmanız gerekmektedir.2013-2014 Sonbahar Kış Eşarp Modellerinde özellikle çiçek desenli ve canlı renkler baskın durumda.Eşarp modellerinde yeni moda modelleri arasında mavi ve kırmızı tonları özelikle bu sene revaçta.Rüzgarların yüzünü göstermeye başladığı sonbaharın son günlerinde sizde bir eşarp ile hem şıklığınızı hemde kendinizi koruyabilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir