Sonbahar Kış Kot pantolon modelleri

Yaz kış demeden herkesin giymekten zevk aldığı ve giyinilmesi ile insana spor bir görünüm veren kot pantolon tercihleri çok önemlidir. Sizler eğer sıkı ve spor bir görünüm kazanmak istiyorsanız mutlaka 2013 2014 sonbahar kot pantolon modellerini incelemelisiniz.

Bu modellerde birçok ürün sizin de ilginizi çekebilecek şıklıktadır. Özellikle baseni ile ilgili sorun yaşayan kadınları bu kotlardan en az bir tane edinmesi gerekmektedir. Bu kotlar boyuna çizgili ve koyu renkli olmaları nedeniyle sizi olduğunuzdan daha sıkı ve zayıf gösterecektir. Bu görünüm ile de mutlaka spor üstler ile şıklığınızı tamamlamalısınız. Kuru kafa modasının 2013 2014 yılında da devam etmesi sizlerin kotların üstüne çok şık bluzlar gitmenize yardımcı olacaktır. Kot görünümlü tayt modellerinde ise gene moda ve kadınlar için rahatlığın da karşılığı demektir.

2013 2014 Sonbahar Kış Jeans modellerinde özellikle dar kesimler yine çok moda vücudun hatlarını tamamen saran kesimler ve düşük bel modasının kışında sürmesi jean firmalarını kışlık jean modellerindede düşük bel modasına yöneltmiş durumda.

Koyu renk ve dar kesimler modayken özellikle kalça kısımlarını destekleyen kot modelleride çok revaçta mutlaka görmeniz gereken modeller mevcut nede olsa herşey biz bayanlara yapılıyor.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir