Sonbahar Kış Pardesü modelleri

Sonbahar Kış Pardesü modelleri
Moda her kadının hayatında çok ama çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok kadın için bir tutku halini almıştır ve vazgeçilmezdir. Yaz aylarının sıcak ve kuru havasını arkamızda bırakıp sonbaharın serin, nemli havasına merhaba dediğimiz bu dönemlerde sonbahar havasına göre giyinmeye başlanması gerekmektedir.

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan pardesüler bu yıl da pek çok bayanın dolabında yerlerini alacak gibi görünüyor. 2013 2014 sonbahar kış pardesü modellerine bakıldığında yumuşak ve tüylü pardesüler her yıl olduğu gibi bu yıl da dikkatleri üzerine çekiyor.

Hem sıcak tutan hem de şık olan bu modaya ayak uydurmak çok ama çok kolay. Özellikle kış ayları için en iyi tercihlerden biri olan pardesülerden her kadının evinde en az bir tane bulunması gerekiyor.

Özellikle 2014 pardesü modellerinde sonbahara özel çok kalın olmayan ve canlı renkler kullanılmış durumda.Her bayanın özelliklede günlük çalışma ortamında takım elbise veya etek giyen bayanların vazgeçilmezleri arasında ki pardesü modelleri yine her zamanki gibi çok revaçta.

Şimdi sizleri 2013 2014 Sonbahar Kış Pardesü modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir