Sonbahar kış sokak modası

Yeni bir sezona girdiğimiz şu günlerde bir çoğunuz sokak modası trendlerini merak ediyor. Yaş grupları ve tarzlar için ayrı ayrı hazırlanmış başarılı bir galeri sizleri bekliyor. Döneme ait trendler ve tarzları bu galeride ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezonlara göre daha çok jean göreceğiz. Özellikle kot ceketler bu sezonun trendi denebilir. Yırtık pantolonlar tekrar geri döndü. Bu da sizlere verilebilecek önemli detaylar arasında yer alıyor.Herkesin merak ettiği vintage esintisi bu sezonda devam ediyor mu? Bu sorunun cevabı evet ediyor olmalı. Sokak modasına asıl bu sezon yansıması çok daha yüksek olacak.

Salaş kazaklar özellikle kış aylarında bir hayli revaçta olacak. Sizlere daha önce konularımızda bunları anlatmaya çalıştık. Bu konumuzda ise hepsini bir galeride derlemeye çalışacağız. Ayrıca kombin sıkıntısı çekenlere de yine kombin önerilerini bu konu içerisinde sunmaya çalıştık. Özellikle kombin isimli resimler sizler için sokak modasından seçtiğimiz başarılı kombinlerdir. İspanyol paça pantolonlarda bu sene içerisinde sıkça göreceğiniz detaylardan. Birde kısa patolon modası sonbahar – kış aylarında devam ediyor. Ekose modeller gömlek ve eteklerde çok daha sık görülecektir.

Birde bu sezon modası geçen detaylardan bahsedelim. Artık zımba modası sokaklardan ufak ufak çekiliyor. Hala geçerliliği olsa da bu sezondan sonra özellikle yaz aylarında modadan biraz uzaklaşacak. Alışverişlerinizde bunu göz ardı etmeyin. Son olarak da modası hiç geçmeyen mini etekler konusunda sorulan bir soru vardı. Bunun cevabını aslında takipçimiz vermiş. Mini etek modası hiç bir zaman geçmez. Bacaklarına güvenen her kadın moda mı diye düşünmeden giyebilir.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir