Yeni trend takilar

İçinde bulunduğumuz sezon itibariyle trend olan takı modellerini sizlerle buluşturmak istiyoruz. Özellikle ünlü markaların moda haftasında sergilediği ve kıyafetlerini tamamlayan harika takılarından oluşan bir galeri sizi bekliyor.
Modası geçti diye düşünülen büyük küpeler bu sezon içinde çok trend. Özellikle gençlerde çok daha fazla görünmeye başladı. Eğer hala büyük devasa küpelerden yoksa bir kaç tane edinin. Kullanmanızı şiddetle tavsiye diyoruz.

Zincir modası yeniden geri geldi. Kimileri için modası geçmeyecek aksesuarlar içerisinde yer alan zincir bu sezonun en trend takılarından biri. Tercih edebileceğiniz modellerinde zengin olması sebebiyle zorlanmayacağınız takı türlerinden. Bu nedenle sizlere de takı konusunda zincir modasına uymanızı tavsiye ederiz.

Geçtiğimiz sezon devam eden hayvan figürleri takıda bu seninde trendi. Takı alırken hayvan figürlerine de mutlaka bir bakın. Özellikle kelebekli takılar çok şık ve trend.

Sizler takı konusunda trend olması kadar mutlaka kombininize göre tercih yapmalısınız. Resimleri seçerken bunlara da özen göstermeye çalıştık. Takıların hangi elbise üzerinde nasıl tercih edildiği sizin dikkatini çekmeli. konumuz içerisinde gösterilen modeller bu sezona ait defilelerden derlenmiştir. Bir çok sitede olduğu gibi gelişi güzel seçilmiş resimlerden oluşmuyor.

Son olarak sizlerde kendi kombinlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Resimleri çekerek yorum vasıtasıyla bizle iletişime geçiş kombininizin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Galeriye uygun görülmesi halinde ekleme yapılacaktır.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir